HomeArtikelNieuwe polikliniek in Temse – MKA Waasland zet gespecialiseerde zorg verder in een moderne omgeving

Nieuwe polikliniek in Temse – MKA Waasland zet gespecialiseerde zorg verder in een moderne omgeving

Gepubliceerd op vrijdag 17 april, 2026

Sinds begin maart is het team MKA Waasland ook actief in de nieuwe polikliniek van Vitaz in Temse. In deze moderne zorgomgeving zet het team van Mond-, Kaak- en Aangezichtschirurgen zijn gespecialiseerde zorgverlening verder met expertise in de implantologie, dermatochirurgie, orthognatische heelkunde en esthetische aangezichtschirurgie.

De nieuwe polikliniek beschikt over een moderne en kwalitatieve infrastructuur en werd ingericht met bijzondere aandacht voor comfort, rust en kwaliteit van zorg. Tegelijkertijd maakt de integratie binnen het ziekenhuisnetwerk van Vitaz een vlotte samenwerking met andere medische disciplines mogelijk.

De recente Dag van de Zorg op de nieuwe campus in Temse kende een grote belangstelling. Heel wat bezoekers kregen de kans om een blik achter de schermen van het ziekenhuis te werpen en kennis te maken met de verschillende diensten en zorgverleners. Ook de dienst Mond-, Kaak- en Aangezichtschirurgie mocht daarbij veel geïnteresseerden verwelkomen.

Patiënten kunnen in Temse terecht voor algemene consultaties, orale heelkunde en tandimplantaten, maar ook voor de chirurgische behandeling van huidletsels in het gelaat. Daarnaast worden er eveneens consultaties en behandelingen aangeboden binnen de esthetische aangezichtschirurgie.

Ook voor verwijzende specialisten en tandartsen vormt deze locatie een belangrijke meerwaarde. Zij kunnen patiënten snel laten evalueren door een gespecialiseerd MKA-team, met laagdrempelige communicatie en zorgvuldige opvolging.

Met deze nieuwe polikliniek wil MKA Waasland bijdragen aan toegankelijke, kwalitatieve en gespecialiseerde zorg binnen de Mond-, Kaak- en Aangezichtschirurgie in de ruime regio. Op deze campus zijn dr. Alexander Bral, dr. Jeroen Meewis, dr. Dominique Gorlé en dr. Lukas Vaes actief als MKA-specialisten.

dr. Lukas Vaes

Mond-, kaak- en aangezichtsheelkunde